Een eenvoudige lampenkap is beplakt met een ruitstof, die is zó geknipt dat het motief diagonaal op de kap komt. De voet is grijs geverfd en versierd met een kantmotief: plak een gehaakt kleedje op stevig karton en gebruik het als stempel. Wij stempelden met een heel lichtgrijze hobbyverf.Tafellampvoet Nida, kap Line (Leen Bakker; leenbakker.nl); hobbyverf Decorfin in grijs en heel lichtgrijs (Talens B.V., Koninklijke; 055-527 47 00, talens.com); stof Honor CH 2492/081, 140 cm breed (Chivasso; 079-360 11 11, chivasso.com); dubbelzijdig tape, gehaakt kleedje.
Benodigd materiaal
Zo bekleed je de lampenkap
Teken een patroon van de lampenkap door deze over papier te rollen en de contouren erop te tekenen, geef ook het begin en einde aan. Knip dit patroon uit de stof met rondom 1 à 1½ cm naad; leg het patroon scheef op de ruit. Vouw de stof om de kap en laat aan de boven- en onderkant evenveel stof uitsteken, plak de uiteinden op de kap vast, de bovenste laag met 1 à 1½ cm naad. Vouw de stof aan de boven- en onderkant naar binnen en plak vast.
De voet is grijs geverfd en versierd met een kantmotief: plak een gehaakt kleedje op stevig karton en gebruik het als stempel. Wij stempelden met heel lichtgrijs








1 reactie
Wat een geweldig idee, dat van dat kantje….! ga het uitproberen. Dank je wel…..