Binnenkijken: dit zag je nog niet!
In editie 13 kijken we binnen in het stoere, charmante woudhuisje van Anneke, de rustige jaren 60-woning van José en het hippe appartement van Anne. Maar helaas haalden niet alle foto’s het magazine. Zonde, want ze mogen wél gezien worden. Oordeel zelf maar!
1. Bij Anneke thuis
Een duidelijke blik op de zwart geschilderde kachel (Soft Black van Painting the Past) die meteen nóg stoerder oogt doordat Anneke hem voor een zwart geschilderd muurtje zette.
De andere kant van de slaapkamer in beeld.
Dit zag je niet in het magazine: het stijlvolle, zwarte douchegordijn.
2. Thuis bij José
De andere kant van Josés keuken, met zicht op het grote raam dat uitkijkt op de tuin. Heerlijk al dat daglicht!
Koffie uit een mooi kopje met wat lekkers erbij: pure gezelligheid.
3. Thuis bij Anne
Dit kreeg je niet te zien in het magazine: Anne rangschikt haar boeken op kleur. Zo lijkt het boekenrek wel een kunstwerk op zich.
Een mooi doorkijkje van de lichte hal naar de logeerkamer met zijn grijsblauwe muren.
De woonkamer van Anne vormt een rustige, vriendelijke plek om even te genieten van gewoon ’thuis zijn’. Het bloemenkussen en de vlinders op de muur zorgen voor een romantische toets.
De volledige binnenkijkers kun je bewonderen in editie 13. Deze ligt tot 23 januari in de winkel. Bestellen kan hier.